back to top

Aktuelne vijesti

Posao u proizvodnji u Sloveniji: Prezentacija firme i razgovori u Tuzli

Datum:

U kompaniji Siliko d.o.o., u gradu Sevnica, tražimo više kandidata na poziciji:

Operater za mašinom u proizvodnji

SILIKO d.o.o. je slovenski proizvođač proizvoda od gume i plastike sa više od 30 godina tradicije.

Naše komponente ugrađujemo u većinu automobila njemačke automobilske industrije (BMW, Audi, Mercedes-Benz, AMG, VW i drugi).

Opis posla:

• rad na mašini za brizganje gume ili drugim mašinama u proizvodnji
• kontrola kvalitete proizvoda za avtomobilsko industrijo,
• čišćenje, dorada i kontrola proizvoda,
• knjiženje obavljenog posla,
• pakovanje i etiketiranje proizvoda.

Od vas očekujemo:

• volju za rad u proizvodnji, preciznost, lojalnost radu i kvaliteti posla,
• opštu praktičnost, ručne veštine i sposobnost učenja,
• poželjno je prethodno iskustvo rada u proizvodnji.

Nudimo vam:

• direktno zaposlenje u uspešnoj kompaniji bez posrednika,
• izradu radne dozvole i dozvole za boravak u Sloveniji,
• redovne plate i dodatne nagrade za dobar rad,
• dodatno plaćen prekovremeni rad, putni troškovi, organizovana topla ishrana,
• dugoročno zaposlenje i mogućnost napredovanja.

Rad se odvija u četiri smene.

Ukratko dolazimo u Tuzlu, da se vam lično predstavimo.

Ako ste zainteresovani za posao, pozivamo vas da nam što prije pošaljete svoju biografiju na email kadri@siliko.si, i mi ćemo vas obavijestiti o mjestu i terminu razgovora.

Najnovije vijesti