Aktuelne vijesti

RK Konjuh slavio pobjedu na domaćem terenu

Datum:

rk konjuh slavio pobjedu na domaćem terenu

Rukometaši Konjuh-a nastavili su niz pobjeda utakmicom koja je odigrana na domaćem terenu.

Bila je ovo treća utakmica zaredom gdje su narandžasti ostvarili pobjedu, ovoga puta nad ekipom RK Hercegovina Nevesinje rezultatom 27:25.

Bila je ovo energetski teška utakmica, na pauzu se otišlo sa golom razlike 11:10.

Drugi dio meča Konjuh otvara  pogotkom, u 50.minuti Konjuh pravi odličnu seriju i vodi sa  23:19.

Gosti iz Nevesinja vraćaju serijom pogodaka i unose neizvijesnost u posljednje minute susreta.

Na kraju Konjuh uspjeva slaviti odličnu pobjedu.

U našem timu su se istakli Selimović sa 7 golova i Memić sa 4 gola, te još jedna fenomenalna partija Čabaravdića na golu.

U narednom osmom kolu PL BiH Konjuh će na gostovanje RK Čelik Zenica.

Nakon Zenice RK Konjuh dočekuje RK Borac na domaćem terenu što će biti istinski derbi i borba za prvo mjesto na tabeli,  jer RK Borac ima jedan bod više od naše ekipe i nalazi se na prvom mjestu na tabeli BH Telecom  PL BiH.