Aktuelne vijesti

Sapna ubjedljiva protiv Jedinstva iz Dubrava, Teočak poražen u Mramoru

Datum:

Prethodnog vikenda igrane su utakmcie osmog kola u Drugim kantonalnim ligama.

Fudbaleri Sapne su na domaćem terenu dočekali Jedinstvo iz Dubrava i slavili su najubjedljiviju pobjedu ove sezone. Utakmica je završena rezultatmo 8:1.

U ostalim utakmicama ovog kola, postignuti su ovi rezultati: Jablanica Barice-Omladinac Đurđevik 2:1, Proleter Slaivnovići-Mladost Suha 0:1, Krušik-Mladost G.Tuzla 5:1, Memići-Toplice 2:2, Omazići-Tuzla 5:2 i Partizan Kiseljak-Slaven Živinice 1:1.

Na tabeli vode Krušik, Omazići i Sapna sa po 16 bodova. U narednom kolu Sapna gostuje u Gornjoj Tuzli kod ekipe Mladost.

Teočak je jučer gostovao u Mramoru i poražen je 3:2. “Lavovi” su na poluvremenu vodili 1:2 golovima Čajlakovića i Đedovića, ali su domaćini u drugom poluvremenu preokrenuli i došli do pobjede.

U ostalim utakmicama ovog kola, postignuti su ovi rezultati: Miri-Pribava 2:3, Turija-Rudar Bukinje 1:5, Sloga Bikodže-Mladost Doborovci 0:3, Mladost Brijesnica-Jedinstvo Lukavica 4:1, Mramor Babice-Stjepan Polje 3:2 i Željezničar Dobošnica-Jedinstvo Huskići 5:1.

Teočak je trenutno na desetom mjestu sa devet bodova, i u devetom kolu dočekat će ekipu Miri.